Przekaznik nadzorczy poziomu cieczy przewodzacej EIEWIN DPZ-2R/24VDC
Kategoria:
Akcesoria
EAN:
SKU:
DPZ-2R/24VDC/TME
Trwa wczytywanie danych...
354,00 złbrutto / szt.
Dostępność w magazynie 1 sztukę.
Przekaźnik nadzorczy poziomu cieczy przewodzącej EIEWIN DPZ-2R/24VDC
Dane techniczne
Producent: EIEWIN
Kod producenta: DPZ-2R/24VDC
Symbol TME: DPZ-2R/24VDC
Typ produktu: przekaźnik nadzorczy poziomu
Kontrolowana wielkość: poziom cieczy przewodzącej
Zastosowanie: kontrola napełniania i opróżniania cieczą przewodzącą
Napięcie zasilania: 24 V DC
Montaż: na szynę DIN
Wyjście: 1 wyjście przekaźnikowe przełączne
Parametry elektryczne wyjścia: 250 V AC / 8 A
Sygnalizacja pracy: LED
Zawartość zestawu: przekaźnik nadzorczy + podstawka
Masa brutto: 137,38 g
FAQ
Do czego służy przekaźnik DPZ-2R/24VDC?
Czy ten przekaźnik nadaje się do każdej cieczy?
Jakie ma zasilanie?
Model DPZ-2R/24VDC jest zasilany napięciem 24 V DC.